Pokud potřebujete na svou akci PARTYSTAN, zastřešené pódium, altánek či jiné vhodné zastřešení, budeme rádi když využijete našich služeb.
Nabízíme stany vyrobené z vysoce kvalitních materiálů splňující přísné normy EU.
Stany je možno na objednávku vybavit podlahou, pódiem, nábytkem, vnitřním osvětlením či vytápěním. Zajistíme také cateringové služby, případně květinovou výzdobu a další dekorace dle přání zákazníka.
Zajišťujeme rovněž výrobu a stavbu MONTOVANÝCH HAL.
Viz. PARTYSTANY Ostrava

Rovněž nabízíme profesionální ZVUKOVOU A SVĚTELNOU TECHNIKU vhodnou jak pro menší interiérové tak i pro velké exteriérové akce a projekty.
Jsme schopni ozvučit akce různého charakteru - od tiskových konferencí až po koncert rockové skupiny. Nabízíme rovněž PÓDIA a PŘEHLÍDKOVÁ MOLA bez i se zastřešením.
Viz. Agentura COOL

V neposlední řadě Vám také rádi nabídneme špičkovou VIDEOTECHNIKU - přední a zadní projekci, vekloplošné LED obrazovky 2x3m, 4x3m, plazma panely na stojanech úhlopříčka 106cm nebo 160cm, HDV kamerovou techniku s profesionální střižnou, výrobu multimediálních prezentací, veletržní videoprezentace firem, výrobu TV reklamy pro regionální vysílání či výrobu rozhlasového spotu.
Viz. Clipmedia

Potřebujete moderátora na ples či firemní akci? Sháníte přizpůsobivého člověka s moderatorskými zkušenostmi na Váš vystavní stánek? Hledáte snad speakera pro výrobu reklamního spotu? Navštivte adresu www.moderator-ostrava.cz.

Naší prioritou je absolutní spokojenost zákazníka, k čemuž přispívá fakt, že veškeré námi nabízené služby nejsou plněny formou subdodavatelských vazeb na další firmy, ale naopak jsou zajišťovány vlastním technickým zázemím.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.


www.partystanyostrava.cz
www.agenturacool.cz
www.clipmedia.cz
www.moderator-ostrava.cz